• Anasayfa
 • »
 • Haberler
 • »
 • AK PARTİ İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; DAVA DELİSİ HAMİ ABİMİZİ HAK’A UĞURLUYORUZ

AK PARTİ İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; DAVA DELİSİ HAMİ ABİMİZİ HAK’A UĞURLUYORUZ

AK PARTİ İl Başkanı Halit Tomakin , Ak Parti Merkez İlçe Kurucu Üyesi Hami Azaklı’nın vefatı ile ilgili yaptığı açıklamada ,Hami Azaklı’nın vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek ,davamızın hafızası olarak hafızalarımızda hep kalacaksın Mekanın Cennet olsun güzel insan. Peygamber Efemdimiz komşun olsun, ALLAH cc. Rahmeti ile muamele etsin dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; DAVA DELİSİ HAMİ ABİMİZİ HAK’A UĞURLUYORUZ

AK PARTİ İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; DAVA DELİSİ HAMİ ABİMİZİ HAK’A UĞURLUYORUZ

-RESİMİZ YENİ ÖMERLER BEKLERKEN BEN SENİ NASIL ANLATAYIM ŞİMDİKİ GENÇLERE SENİN BİR GERÇEK ÖMER OLDUĞUNU

-HAMİ AZAKLI ÜNİVERSİTELERDE BİR TEZ KONUSU OLMALI , GELECEK NESİLLERE ÖRNEK BİR ŞAHSİYET, DAVA İÇİN BULUNMAZ BİR DEĞER OLARAK

AK PARTİ İl Başkanı Halit Tomakin , Ak Parti Merkez İlçe Kurucu Üyesi Hami Azaklı’nın vefatı ile ilgili yaptığı açıklamada ,Hami Azaklı’nın vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek ,davamızın hafızası olarak hafızalarımızda hep kalacaksın Mekanın Cennet olsun güzel insan. Peygamber Efemdimiz komşun olsun, ALLAH cc. Rahmeti ile muamele etsin dedi.

SENİN GARİB, GURABA, FAKİR FUKARANIN BABASI OLDUĞUNU NASIL ANLATACAĞIM

Kıymetli Hami abim , il Başkanım Halit Tomakin sana bir mektup yazmamı ,seni anlatmamı istedi benden , klavyenin başına geçince seni nasıl anlatacağımı bilemedim , klavyenin başında titreyen ellerimle , gözlerimden akan gözyaşı ile kalbimde sana karşı olan tarifsiz sevgi ve muhabbetimle , senin bu dava için neler yaptığını nasıl anlatacağım bilemiyorum. Ne diyeceğim, gece sabahlara kadar hak dava için malınla ,canınla nasıl mücadele ettiğini, nasıl dile getireceğim bilemdim. Senin garib, guraba, fakir fukaranın babası olduğunu nasıl anlatacağım. Daha maaşını almadan maaşını yetimler için , kimsesizler için bir garibin karnını doyurmak için vakıf ettiğini nasıl anlatacağım bilmiyorum abim dilim lal oldu, ellerim yazamaz oldu sen gidince.

DAVAYI EVLADININ ACISINDAN ÖNCEYE ALMAK ANCAK SENİN GİBİ BİR DAVA ADAMININ , BİR DAVA DELİSİNİN İŞİ OLABİLİRDİ ABİM

Nasıl anlatacağım şimdi zamane gençlerine , senin Refah partisinde, Fazilet Partisinde , AK PARTİ’de sabahlara kadar aman bir kişiyi nasıl ikna edebilirim diye çırpındığını, evine gece yarısından sonra gittiğini nasıl anlatacağım, hani 26 yaşında vefat eden Mustafa evladın yeni vefat etmişti de biz sana taziyemizi sunmak isterken boğazımız düğüm ,düğüm olmuş sana bir şey diyemiyorken sen İl Başkanımız Enver Yılmaz beye ne olacak bu Fazilet Partisinin hali ne olacak bu ümmetin hali deyişini unutmak mümkün mü , davayı evladının acısından önceye almak ancak senin gibi bir dava adamının , bir dava delisinin işi olabilirdi abim . Bilmiyorum bugün kaçımız aynı şeyleri yapabiliriz bugün.

BİR İŞİ YAPARKEN HİÇBİR BEDEL TALEP ETMEDEN KARŞILIKSIZ SIRF ALLAH RIZASI ,HAK DAVA İÇİN ,VAR GÜCÜNLE ÇALIŞTIĞINI NASIL ANLATACAĞIM

Kıymetli abim, ben seni 30 yıldır tanıyorum iyi ki tanımışım. Seni nasıl anlatacağım ne diyeceğim, bir garibe, bir yetime, bir düşküne yardım ederken , bir işe ihtiyacı olan yanına geldiği , yada bir kamu kuruluşunda çıkmaz işi olan senin yanına geldiği zaman hemen tüm işini bırakıp o işe koştuğunu hiçbir bedel talep etmeden karşılıksız sırf ALLAH rızası ,hak dava için ,var gücünle çalıştığını nasıl anlatacağım . inanılar mı bilmiyorum bir Hami Azaklı ‘nın bu kadar işi yapabileceğine ama sen yaptın abim ömrünü dolu dolu ama en önemlisi hak dava için ALLAH cc. Rızası için harcadığına şahidiz değerli abim . biliyormusun abim senden öğrendiğim bana bıraktığın en önemli miras her ne olursa olsun bir işi yaparken karşılıksız yapmak sadece ALLAHA rızası için yapmak, davayı el üstünde tutmak için yapmak ,müteşekkirim sana kıymetli insan.

ERBAKAN HOCAM HEP ŞÖYLE DERDİ, ÜÇ TÜRLÜ TEŞKİLATÇI VARDIR “LAF MÜCAHİDİ”, “POZ MÜCAHİDİ”,” DAVA DELİSİ “ BEN VE ORDU SENİN KATIKSIZ DAVA DELİSİ OLDUĞUNA ŞAHİDİZ

Biliyormusun Hami abi hastalığının ilerlediğini öğrendiğim gün ne kadar hüzünlendim yüreğimde tarif edilmez bir acı hissettim bilemezsin, Cuma akşamı rüyamda gördüm seni , hasta idin yine ,ama buna rağmen bizi toplamış hararetli bir şekilde AK PARTİ ‘yi anlatıyordun , Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatıyordun. Pazar sabahı vefat haberini alınca sanki dünyam yıkıldı abim , dava adamı kolay yetişmiyor, bir an seni tanıdığım 30 sene geçti bir şerit gibi önümden hani, Erbakan Hocam hep şöyle derdi, üç türlü teşkilatçı vardır “Laf Mücahidi”, “Poz Mücahidi”,” Dava Delisi “ ben ve Ordu senin katıksız dava delisi olduğuna şahidiz ve hem fikiriz abi.

HAMİ AZAKLI ÜNİVERSİTELERDE BİR TEZ KONUSU OLMALI , GELECEK NESİLLERE ÖRNEK BİR ŞAHSİYET, DAVA İÇİN BULUNMAZ BİR DEĞER OLARAK

Değerli abim , FETÖ için canını ortaya koydun sen , son söz olarak , hani Resimiz bu dava için yeni Ömer’ler lazım diyor ya , ben nasıl anlatayım şimdiki gençlere senin gerçek bir Ömer olduğunu , seni anlatmaya sayfalar yetmez ki , Hami Azaklı üniversitelerde bir tez konusu olmalı , gelecek nesillere örnek bir şahsiyet, dava için bulunmaz bir değer olarak , kıymetli abim, yapmış olduğun bizim bildiğimiz ve bilmediğimiz hayır ve hasenatlarınla ama alemlerin Rabbi olan ALLAHA cc. bildiği , Rabbim sana değerlerin en güzeli olan cenneti ile mükafatlandırsın , mekanın Cennet bahçelerinden bir bahçe olsun , komşun Seyyidina Peygamberimiz , Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa (sav) olsun, Hami abim dava var oldukça seni biç bir zaman unutmayacağımızı bilmeni istiyoruz.

22 Eylül 2019 Pazar 11:07
 • Kadın Kolları
 • Gençlik Kolları
 • AKIM
 • YKM
 • EKM
 • AKADEMİ
 • KÜTÜPHANE
 • ORDU VALİLİĞİ
 • E-DEVLET