• Anasayfa
 • »
 • Haberler
 • »
 • FATSA İLÇE KONGRESİ YAPILDI , İLÇE BAŞKANLIĞINA İSA YÜKSEL SEÇİLDİ

FATSA İLÇE KONGRESİ YAPILDI , İLÇE BAŞKANLIĞINA İSA YÜKSEL SEÇİLDİ

ilçe başkanı isa yüksel; Ak partide kongre demek; yenilenmek demek, gücümüze güç katıp hizmet yolculuğunda daha fazla koşmak demektir.

FATSA İLÇE KONGRESİ YAPILDI , İLÇE BAŞKANLIĞINA İSA YÜKSEL SEÇİLDİ

FATSA İLÇE KONGRESİ YAPILDI , İLÇE BAŞKANLIĞINA İSA YÜKSEL SEÇİLDİ
-TÜRKİYE’DE İLK OLACAK BİR ÇALIŞMA BAŞLATARAK SİYASETTE FATSA MODELİNİ GELİŞTİRDİK
ilçe başkanı isa yüksel; Ak partide kongre demek; yenilenmek demek, gücümüze güç katıp hizmet yolculuğunda daha fazla koşmak demektir.
TÜRKİYE’DE İLK OLACAK BİR ÇALIŞMA BAŞLATARAK SİYASETTE FATSA MODELİNİ GELİŞTİRDİK
AK PARTİ Fatsa İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu,İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve yoğun katılım gösteren Fatsa’lı hemşehrilerimiz katıldı.
Kongre Divan Başkanlığını Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Divan Başkan Yardımcılığını, İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Kaytaz Kahveci , İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Serdar , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Giray Bitgen yaptı.
Mevcut İlçe Başkanı İsa Yüksel kongreye tek liste ile girdi. İsa Yüksel Başkanlığındaki liste şu isimlerden oluştu; Yasin Sarıçiçek, Hasan Ergeç,Adil Keskin,Emrah Şen,Murat Yıldırım,Murat Yeşildaş,Cemal Töngel, Taha Seri,Fatih Yücel,Yasef Sade, Muhammed Artçı,Ayhan Öczan,Murat Ergin,Özgür Tırınk,Erdem Aydın,Murat Bölükbaş,Burak Cengiz,Muhammed Özkan,Aşkın Kancan,Yetkin Ağır,Yasin Dursun,Murat Kılıç,Hülya Doğru,Şule Kibar,Büşra Özdemir,Leyla Özkurt,Meryem Nur Seferge, Asiye Acar Özkan,Nurefşan Doğruca Molaloğlu,seçildi.
yol arkadaşlarımızla birlikte canla başla çalışmalarımızı başlatarak Fatsa için, ‘ yük olmaya değil, yük almaya geldik’
Kongrenin açış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İsa Yüksel , Fatsa için, ‘ yük olmaya değil, yük almaya geldik’ diyerek yol arkadaşlarımızla birlikte canla başla çalışmalarımızı başlattık diyerek, AK Parti’nin mücadelesi, bir medeniyet mücadelesidir, bir adalet mücadelesidir, bir kalkınma mücadelesidir. Mazlumların sesi, ümmetin umudu olmuş dünya liderimiz, Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’ın bizlere açmış olduğu bu yolda; 2023, 2053, 2071 hedeflerine giden bu yolculukta, var gücümüzle çalışıp, bizden sonra gelecek olan dava arkadaşlarımıza bu bayrağı en yukarıya çıkartıp teslim etmek için söz veriyoruz dedi.
Ak partide kongre demek; yenilenmek demek, gücümüze güç katıp hizmet yolculuğunda daha fazla koşmak demektir.
Kısa sürede Fatsa ‘da yaptıkları hizmet ve atılımları dile getiren İlçe Başkanı İsa Yüksel , Kısır çekişmelere kapılmadan, siyaseti hizmete dönüştürmenin temellerini atarak, yerel siyasette bir ilk olan; Teşkilat Kadromuz ve Belediye Meclis üyeleri ile oluşan komisyonlar kurarak Fatsa’da yeni bir hizmet modeli gerçekleştirdik. Bu model, bugün gelinen noktada ete kemiğe bürünmüş ve, “Siyasette Fatsa Modeli” olarak anılmaya başlanmıştır diyerek . Siyasette Fatsa Modeli, her kesimden görüşü dinleyen, yapıcı eleştirilerden faydalanan, siyaset, sivil toplum kuruluşları, odalar, borsalar ve kurumlar nezdinde şehrin dinamiklerini harekete geçirerek koordinasyonu sağlayan bir modeldir. Siyasette Fatsa Modeli her kademeden teşkilatlarımızı sahaya indiren, daha çok hizmet etmelerini sağlayan dinamik bir modeldir dedi.
TÜRKİYE’DE İLK OLACAK BİR ÇALIŞMA BAŞLATARAK SİYASETTE FATSA MODELİNİ GELİŞTİRDİK
Başkan İsa Yüksel heyecanla ilk olma özelliğini taşıyan komisyon çalışmaları hakkında bilgi verirken Gençlik Eğitim Kültür Sanat Komisyonumuz ile, gençlerde yerli tohum bilincini geliştirmek amaçlı yapmış olduğumuz Yerli Tohum Etkinliği, Çevre Şehircilik ve Turizm Komisyonumuz ile, yapmış olduğumuz İlçemizdeki Kültür ve Tabiat Varlıklarının Planlama ve Koordinasyonu ile, turizm destinasyonu oluşturma çalışması, Sosyal Politikalar Komisyonumuz ile, yapmış olduğumuz çalışmalar, ihtiyaç sahibi ailelerimizin tespiti ve ihtiyaçların karşılanması gibi saha çalışmaları bunlardan sadece bir kaçıdır. Tüm bu çalışmalarımız, dikkat edilirse, ilgili paydaş kurumlar ve STK’lar ile birlikte organize edilmiştir. Bu tip çalışmalarla bizler aslında, teşkilatlar ve yerel yönetimler arasında olduğu varsayılan uyumsuzlukları ortadan kaldırmış olduk. Teşkilatlarımızın da sahadaki varlığını artırarak, sadece haftalık toplantılara katılan değil, verimli çalışan ve şehrine sahip çıkan, üreten bir teşkilat vizyonunu da ortaya koymuş olduk dedi.
Kongrede İlçe Başkanı İsa Yüksel, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,Milletvekilleri Ergün Taşçı,Metin Gündoğdu, İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ve İl Başkanı Halit Tomakin birer konuşma yaptı.

10 Ekim 2020 Cumartesi 09:24
 • Kadın Kolları
 • Gençlik Kolları
 • AKIM
 • YKM
 • EKM
 • AKADEMİ
 • KÜTÜPHANE
 • ORDU VALİLİĞİ
 • E-DEVLET