• Anasayfa
 • »
 • Haberler
 • »
 • KADIN KOLLARI İL BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL; AK PARTİ’NİN UZUN SOLUKLU BAŞARILI SİYASİ HAYATI , KADINLARIMIZIN ALIN TERİYLE YOĞRULMUŞTUR

KADIN KOLLARI İL BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL; AK PARTİ’NİN UZUN SOLUKLU BAŞARILI SİYASİ HAYATI , KADINLARIMIZIN ALIN TERİYLE YOĞRULMUŞTUR

Ana Kademe İlçe kongrelerini tamamlayan AK PARTİ , Kadın ve Gençlik Kolları İlçe Kongrelerini yapıyor. Bugün , AKKUŞ, ÇAYBAŞI ve İKİZCE Kadın Kolları Kongresi yapıldı. Akkuş’ta İlçe Başkanlığına Mihriban Solakoğlu, Çaybaşı’ında Emel Yeşilyurt, İkizce’de Nurten Şirin Çam İlçe başkanı olarak seçildi.

 KADIN KOLLARI İL BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL; AK PARTİ’NİN UZUN SOLUKLU BAŞARILI SİYASİ HAYATI , KADINLARIMIZIN ALIN TERİYLE YOĞRULMUŞTUR

KADIN KOLLARI 6.OLAĞAN İLÇE KONGRELERİNİN STARTINI AKKUŞ’TAN VERDİ
-AKKUŞ İLÇE BAŞKANLIĞINA MİHRİBAN SOLAKOĞLU, ÇAYBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞINA EMEL YEŞİLYURT, İKİZCE İLÇE BAŞKANLIĞINA NURTEN ŞİRİN ÇAM SEÇİLDİ.
-AK PARTİ KADIN KOLLARI İL BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL; AK PARTİ’NİN UZUN SOLUKLU BAŞARILI SİYASİ HAYATI , KADINLARIMIZIN ALIN TERİYLE YOĞRULMUŞTUR
Ana Kademe İlçe kongrelerini tamamlayan AK PARTİ , Kadın ve Gençlik Kolları İlçe Kongrelerini yapıyor. Bugün , AKKUŞ, ÇAYBAŞI ve İKİZCE Kadın Kolları Kongresi yapıldı. Akkuş’ta İlçe Başkanlığına Mihriban Solakoğlu, Çaybaşı’ında Emel YeşilYURT, İkizce’de Nurten Şirin Çam İlçe başkanı olarak seçildi.
Kongre’de konuşan AK PARTİ İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal , AK Parti'nin uzun soluklu başarılı siyasi hayatı, kadınlarımızın alın teriyle yoğrulmuştur diyerek , vatan sevdasıyla çıktığımız bu yolda, AK Parti Kadın Kolları, siyasetin öznesi davamızın lokomotifi olmuştur. Ön yargıları yıkarak ne kadar zor bir işi başarmış olduğumuzu yakinen biliyorum dedi.
Biz kalbi ülkesi için atan, sürekli büyüyen bir aileyiz. Bugüne kadar 'Yapılamaz' dedikleri yaparak bugünler geldik. Şimdi hedefimizi daha da büyütüyoruz.
Başkan Baysal, AK Parti döneminden önce siyasette kadınların temsil oranının sadece % 4,5 seviyelerinde olduğunu hatırlatarak , Şu anda Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yüzde 17,2'ye ulaşan kadın temsil oranımız, ülkemizin siyasi tarihinde erişilen en yüksek oran olmuştur . Bununla birlikte, AK Parti Kadın Kolları, 5 milyona yakın üyesiyle dünyanın en büyük kadın örgütüdür. Bu, dünyada emsali olmayan bir başarıdır. Kadınlarımızın karar alma mekanizmaları olan, merkezi ve yerel meclislerde tarihimizin en yüksek katılımı sağlanmıştır. Kadınlarımızın varlığı, partimizin taşıyıcı kolonu niteliğindedir dedi.
bütün çabalarımızın semeresi, bütün başarılarımızın bereketi ülkemize ve milletimize aittir.
Kadın Kolları İl Başkanı Ayşegül Baysal , Ümmetin Lideri ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın da dediği gibi; AK Parti sadece milletimize yaslanan bir partidir. AK Parti'nin mayasını milletimiz yoğurmuştur. Bu yüzden bütün çabalarımızın semeresi, bütün başarılarımızın bereketi ülkemize ve milletimize aittir. Bizler dua ile çıktık yola ve aynı şekilde devam ediyoruz. Bizim için asıl olan bu kutlu yolda milletimizle el ele yürümek dedi.
Başkan Baysal, Hanımlara seslenerek bunun için sizlerden tek isteğim, bizi her defasında yücelterek kadınlarımızın siyasetteki yerinin önemini vurgulayan Sn. Cumhurbaşkanımızın yalnız olmadığını, davasını savunan bir Ak kadın olduğumuzu her yerde hissettirmek. Bunu nasıl mı yapacağız? Çalışarak, gönül kazanarak davamıza yeni neferler yetiştirerek, her defasında yaptıklarımızı yapacaklarımızı anlatarak, sevgiyi ve hedeflerimizi büyüterek liderimize yaraşır bir dava arkadaşı olarak hissettireceğiz inşallah. Emin olun yapılan her iş her başarı kendisine ulaştırılıyor bundan hiç şüpheniz olmasın ifadelerini kullandı.
Akkuş Kadın Kolları İlçe Yönetimi , Başkan Mihriban Solakoğlu, Ergül Efil,Demet Güneş,Aezu Çelebi,Hanım Kayım,Hanım Mağden,Ayşe Aksu,Fatma Aksu,Yasemin Gümüş,Hamide Aydemir, Sariye Efil, Katibe Altun, Selma Kalender,Meryem Ercan Demirci,Yeşim Güngör,
Çaybaşı Kadın Kolları İlçe Yönetimi ; Başkan, Emel Yeşilyurt, Dilek Çon,Zeynep Güdük,Emine Ocak,Tenzile Ocak,Ahsen Altun,Emine Çamyar,Esme Bayır,Emine Türk,Hilal Haliloğlu,Yasemin Semiz, Nesrin Demirci,Lalenur Saka,Sevda Kapıcı,Nuran Sarıkoca,
İkizce Kadın Kolları İlçe Yönetimi ; Başkan Nurten Şirin Çam,Hatice Köse,Nevin Kışla,Rabia Yavuz,Havva Kalyoncu,Kader Karataş, Merve Karataş,Mecmiye Kalyoncu,Sevilay Kayım,Öznur Zarif,Nurcan Başçı,Hanife Türk,Fatma Kalyoncu,Fatma Temiz,Sğndüz Altın,Sevil Çakır.
Kongrede İlçe Başkanı seçilen İlçe Başkanlarına, mazbataları İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal Tarafından Mazbataları verildi.

13 Ekim 2020 Salı 09:32
 • Kadın Kolları
 • Gençlik Kolları
 • AKIM
 • YKM
 • EKM
 • AKADEMİ
 • KÜTÜPHANE
 • ORDU VALİLİĞİ
 • E-DEVLET