Tarım Ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 6..

-pakdemili İle Birlikte Dost Ve Kardeş Ülke Azerbaycan Ve Gürcistan Tarım Bakanları Da Ordu’ya Geliyor -üreticilerimiz Fındık Fiyatı Kaygısından Çok, Fındığının Kalitesini Ve Üretimi Nasıl Daha Ver..

Milletvekili Metin Gündoğdu; Cumhurbaşka..

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fındık Fiyatlarını Açıklamasının Ardından Açıklama Yaparak; “fındık üreticilerimiz Kurban Bayramı öncesinde Aldığı Bu H..

Hilmi Güler: “yeni Fındık Sezonu Hayırlı..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler: “17 Tl Fındık Alım Fiyatı, Üreticilerimizi Rahatlatmıştır. Bu Fiyat İle Cumhurbaşkanımız Üreticilerimin Yanında Olduğunu Bir Kez Daha Göstermiş..

İl Başkanı Halit Tomakin ; Sn.cumhurbaşk..

Türkiye Azerbaycan Ve Gürcistan Dünya Fındık Üretiminin Yüzde 80'ini Gerçekleştiriyor. Üç Ülke Olarak Fındıkla İlgili İşbirliği Çalışmalarını Başlattık. Böylece Önümüzdeki Dönemde Fındığın Dünya Piyas..

İl Başkanı Halit Tomakin ; Genişletilmiş..

Ak Parti İl Başkanı Halit Tomakin, Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, 130. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katılmak üzere Ankara’ya Gitti.genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı 25 – 26 T..

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet H..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu'nun Vizyon Projeleri Arasında Bulunan “ünye Port Projesi”nin Hazırlanması öncesi Ünye Limanı’nda İncelemelerde Bulundu...

Başkan Güler ; 35 Yıllık Çileyi Bitirdi..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Bir İnceleme Sırasında “giriş Var, Çıkış Yok” Yazısıyla Karşılaştığı Deniz Kenarındaki Ünye Çöplüğünün Halini Görünce 35 Yıllık Ayıba Son Verdi..

Büyükşehir Belediye Meclisi’nden Reform ..

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 20 Ekim 2016 Tarihindeki Meclis Toplantısında Kabul Edilen Nazım İmar Planını İptal Etti. Bu Kararla Kişiye Özel Değil Topluma Özel Mimari Esas Alınacak..

Cumhurbaşkanımızın Talimatı, "fındık Üre..

Fındık üretiminin Yapıldığı İllerin Ak Partili Milletvekilleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Bir Araya Gelerek Fındık üreticilerinin Taleplerinin Karşılanması İçin çalışma Yaptı...

Başkan Tören Şehri Dinledi ;“kapımızda, ..

İnsana Hizmet Ve Hürmet Eden Belediyecilik’ Parolası İle çalışmalarını Sürdüren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Benimsediği 'eşit Hizmet Anlayışı' İle Her Fırsatta Vatandaşlarla Yan Yana Olmay..

Hilmi Güler: “15 Temmuzların Ruhu Fetö’n..

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü’nün 3. Yıl Dönümü Anma Programında Konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, çarpıcı Açıklamalarda Bulundu...

Milletvekili Metin Gündoğdu "15 Temmuz K..

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 15 Temmuz’un Yıldönümü Vesilesiyle Bir Mesaj Yayınladı. Gündoğdu Mesajında “15 Temmuz Gecesi Hainlerin Hedefi Tüm Türkiye İdi. Malazgirt’te, Çanakkale’de Des..

Başkan Hilmi Güler: “aziz Milletimiz 15 ..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Münasebetiyle Bir Mesaj Yayınladı. Başkan Güler Mesajında, “hain Darbe Girişiminin Seyrini Değiştiren ..

İl Başkanı Halit Tomakin ;15 Temmuz’da T..

15 Temmuz’da Fetö’nün Hain Saldırıları Karşısında ; Milletimiz Canından , Kimi Zaman Canından Daha Çok Değer Verdiği Evlatlarından Vazgeçmiş , Vatanına Namahrem Elinin Değmesine Müsaade Etmemiştir ..

Genel Başkan Vekilimiz Prof.dr.numan Kur..

AK PARTİ Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş cenaze nedeniyle Ordu programını başka bir tarihe erteledi.

Genel Başkan Vekilimiz Prof.dr.numan Kur..

İl Teşkilat Başkanı Muhittin Konca, Ak Parti Genel Başkan Vekili Hemşehrimiz Değerli Devlet Adamı Prof.dr.numan Kurtulmuş'un 13 - 14 Temmuz Tarihleri Arasında İlimizi Onurlandırarak çeşitli ,ziyaret V..

Gündoğdu’dan Gölköy Devlet Hastanesi İçi..

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Gölköy’e Yapılacak Devlet Hastanesi İçin Yapılan ön Projelerin Tamamlandığını Belirterek, Yapım İhalesinin Yıl Sonunda Yapılacağı Müjdesini Verdi...

1995 Yılı Temmuz Ayında Bosna Toprakları..

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilatı Olarak Srebrenitsa Katliamının 24. Yıl Dönümünde 81 İl Kadın Kolları Başkanımız, Yurt İçi Ve Yurt Dışındaki Tüm Teşkilat Mensuplarımız, 4 Milyon 700 Bin Ü..

Bşkan Güler, Fındık İşçiliğine Bir Şirke..

Ordu’ya Her Yıl İl Dışından Fındık Toplamak İçin Gelen İşçi Gruplarına Ağustos Ve Eylül Aylarında Yaklaşık 45 Milyon Tl Ödeniyor. Bu Rakamın Ordu’da Kalması İçin Kolları Sıvayan Ordu Büyükşehir Beledi..

Milletvekili Metin Gündoğdu; Ordu'lu Gaz..

9 Temmuz 2019’da Hakkari’de Hain Terör örgütü Tarafından Gerçekleştirilen Saldırıda Yaralanan Aybastı Nüfusuna Kayıtlı Uzman Çavuş Salih Altuntaş, Yükselova Devlet Hastanesi’nde Tedavi Altına Alınmışt..

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • YKM
  • EKM
  • AKADEMİ
  • KÜTÜPHANE
  • ORDU VALİLİĞİ
  • E-DEVLET