Bölgemizin Manevi Mimarı Nuri Genç Hoca ..

İl Başkanı Halit Tomakin, Bir Süredir Tedavi Gören Bölgemizin Manevi önderlerinden Dua Ordusunun önemli İsimlerinden Bulancak'lı Nuri Hocaefendi, Büyüğümüzün Dâr-ı Bekâya İrtihâl Ettiğini Büyük Bir ü..

İl Başkanı Halit Tomakin; 7.olağan Kongr..

İl Başkanı Halit Tomakin, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Tarafından Ak Parti Ordu İl Teşkilatının 7.olağan Kongresinin 08 Şubat 2021 Olarak Açıklandığını Belirterek, Yapacak Olduğumuz 7.olağan Kongr..

Sağlık Bakanlığı Tarafından Sağlık Ordus..

ORDU’DA 2001 YILINDA 2 AMBULANS 2021 YILINDA 81 AMBULANS’LA HİZMET VERİYORUZ NEREDEN NEREYE

Ak Parti Kadın Kolları 6.olağan İl Kongr..

Ayşegül Baysal Güven Tazeleyerek Yeniden İl Kadın Kolları Başkanı Seçildi -kadınlar Başındaki Örtü İle Değil İçindeki Fikirler İle Üzerindeki Elbise İle Değil Yüreğindeki İnanç İle Değerlendirilmel..

İl Başkanı Halit Tomakin ; Siyasetin Özn..

-seçilmişlerimizin Her Birinin Makamlarında Kadın Kollarımızın El İzleri Vardır Alın Teri Vardır -bu Kürsülerden Rahat Konuşabiliyorsak Gücümüzü Kadın Kollarımızdan Aldığımızdandır..

Bakan Kurum; Ordu’nun Gelecek 50 Yılına ..

Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Bir Dizi Ziyaret Ve İncelemelerde Bulunmak üzere Ordu’ya Geldi. Ziyaret Ve İncelemelerini Tamamladıktan Sonra Son Olarak İl Başkanlığımızı Ziyaret Ederek Teşkila..

Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum P..

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum 07 Ocak Perşembe günü bir dizi inceleme, ziyaret ve çalışmalarda bulunmak üze Ordu'ya geliyor .

Milletvekili Ergün Taşçı ; Fatsa Ve Kumr..

Ak Parti Ordu Milletvekili Tbmm Ab Uyum Komisyonu üyesi Ergün Taşçı, Dsi Genel Müdürü Kaya Yıldız İle Yapmış Olduğu Görüşmeler Neticesinde, Fatsa İlçe Merkezi Elekçi Irmağı 2. Kısım İnşaatı İle Kumru ..

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Yeni Yı..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Yayınladığı Yeni Yıl Mesajında, 2020 Yılında Koronavirüs Salgınının İnsan Yaşamını Etkileyen En önemli Sorun Olarak Karşımıza çıktığını Söyleyer..

İl Başkanı Tomakin; Gündüzümüzü Gecemize..

-2021 Yılının Mutlu Huzurlu Sağlık Dolu Yıl Olmasını Allah Cc. Niyaz Ediyorum -yeni Yıl İle Birlikte Şehir Hastanesi , Çevre Yolu , Limanı, Karadeniz- Akdeniz Yolu Bitirilmiş Gelişmiş Ve Kalkınmış..

Ulaştırma Ve Alt Yapı Bakanı Adil Karais..

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 30 Aralık Çarşamba günü bir dizi inceleme, ziyaret ve çalışmalarda bulunmak üze Ordu'ya geliyor .

Başkan Güler'den Dikkat Çeken Açıklamala..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Tv 52’de Yayınlanan “sormak Lazım” Programının Canlı Yayın Konuğu Oldu. Programda Fatma Meltem Naz’ın Sorularını Yanıtlayan Başkan Güler, Büyükş..

Milletvekillerimizden Müjdeler Peş Peşe ..

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca İle Görüşen Milletvekili Ergün Taşçı Ordumuzda Sağlık Hizmetlerinin Ana Merkezi Olacak 900 Yataklı şehir Hastanemizin Yapım İhalesini 24.12.2020 Tarihinde Gerçekleştir..

Bu Başarı Tesadüf Değil! Altınordu’da Tü..

Altınordu Belediyesi İle Belediye İş Sendikası Arasındaki Görüşmeler Sonrası Belediye Başkanı Aşkın Tören, İşçilere Yüzde 50 Oranında Zam Yaptı. Bu Rekor Zamla Emekçinin Yüzü Güldü, Belediye Kısa Süre..

Milletvekili Ergün Taşçı'dan ; Fatsa Osb..

Ak Parti Ordu Milletvekili , Tbmm Plan Ve Bütçe Komisyonu üyesi Ergün Taşçı ,bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank İle Görüşmesinde Ordu'nun Organize Sanayi Bölgelerinde Kullanılmak üzere, ..

Milletvekili Gündoğdu ; Tmo Yılbaşından ..

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu TBMM Genel Kurulu’nda gerçekleşen 2021 Bütçe AK Parti Ordu Milletvekilimiz Metin Gündoğdu’dan fındık üreticilerine müjdeli haber!

Büyükşehir Belediye Başkanımızın Düşünen..

Her Ay Mudat Olarak Yapılan Büyükşehir Belediye Meclisi Parti Grubu Toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında Parti İl Binasında Yapıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.mehmet Hilmi..

Başkan Güler'in Kararlılığı Meyvesini Ve..

Ordu’da çiftçilere Dağıtılan 4 Bin Kaz, Bir Yılda 14 Bine Ulaştı. 1 Milyon 300 Bin Lira Gelir Elde Edilen Projede, 2021 Hedefini 10 Milyon Lira Olarak Belirleyen Büyükşehir Belediyesi, 40 İşletmeye, T..

Başkan Tören, “hedefimiz Hizmetlerimizin..

Altınordu Belediyesi, uzun yıllardır altyapı sorunu yaşanan bölgelerde yürüttüğü çalışmalarla ilçede sorunlara köklü çözümler üretiyor.

Engelli Vatandaşlarımıza Yönelik Sosyal ..

İl Başkanı Halit Tomakin, 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası Nedeniyle Mesaj Yayımladı, Başkan Tomakin Mesajında, Sağlık Kadar Daha Büyük Bir Nimet Yoktur Diyerek Allah Cc. Hepimizi Korusun Ama Belki Y..

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • YKM
  • EKM
  • AKADEMİ
  • KÜTÜPHANE
  • ORDU VALİLİĞİ
  • E-DEVLET