Milletvekili Metin Gündoğdu; Ana Muhalef..

-recep Tayyip Erdoğan Bu Bölgenin Bu Milletin Hamisi Olduğu İçinde Her Zaman Söz Söyleyecektir Bir Daha Söylüyorum Bölgenin Ve Türk İslam Coğrafyasının Hamisi Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğ..

İkizce İlçe Kongresi Yapıldı , İlçe Başk..

Ak Parti İkizce İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi Yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe Ve Belediye Başkanları Delegeler Ve İkiz..

Çaybaşı İlçe Kongresi Yapıldı , Adem Gen..

Ak Parti Çaybaşı İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi Yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe Ve Belediye Başkanları Delegeler Ve Çay..

Gölköy İlçe Kongresi Yapıldı , İlçe Başk..

K Parti Gölköy İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi Yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe Ve Belediye Başkanları Delegeler Ve Çok S..

Mesudiye İlçe Kongresi Yapıldı , İlçe Ba..

İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; ÇETİN DOĞA ŞARTLARINDA NASIL HİZMET EDİLİRMİŞ GELSİNLER KARADENİZ AKDENİZ YOLUNDA GÖRSÜNLER

Kabadüz İlçe Kongresi Yapıldı , İlçe Baş..

Ak Parti Kabadüz İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi Yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, , İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe Ve Belediye Başkanları Delegeler Ve Y..

Çamaş 7.olağan İlçe Kongresi Yapıldı; İl..

Ak Parti Çamaş İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi Yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.mehmet Hilmi Güler , İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İl..

Başkan Tomakin; Her Alanda İşbirliğimizi..

Cumhur İttifakının Ortağı Mhp İl Başkanı Naci Şanlıtürk Ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Başkanı Halit Tomakin’e İadeyi Ziyarette Bulundu. Sıcak Ve Samimi Ortamda Gerçekleşen Ziyarette önce Karşılıklı Ola..

Başkanı Tomakin; İşsizlikle Mücadele , İ..

İl Başkanı Halit Tomakin Yaptığı Açıklamada , İşkur üzerinden Toplum Yararına Program Kapsamında İlimiz Genelinde Milli Eğitim Müdürlüklerine 725 Kişi Temizlik , 154 Kişi Güvenlik, Çlaışma Ve Aile Sos..

Ak Parti Perşembe İlçe Kongresi Yapıldı ..

Ak Parti Perşembe İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi Yapıldı. Kongreye , Milletvekillerimiz Ergün Taşçı Ve Metin Gündoğdu, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe Ve Belediye Başkanları, Mhp Per..

Ak Parti Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.ola..

BAŞKAN TOMAKİN Türkiye siyaseti ve Türkiye’deki kurumlar hala daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sunmuş olduğu liderlik profiline ulaşamadılar

Başkan Güler; “enerjideki Kurtuluş Savaş..

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Yatırım Planlaması İle Bölgede Başlayan Hareketlilik Dikkat çekiyor. Bölgede Lisans Alarak üretime Başlayacak özel Sektör Firmaları Türbinlerini Getirmeye Başladı. Rüzgâr..

Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu Toplan..

-Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Büyük Türkiye’nin inşasında görev almak istiyorum diyen herkese kapımız açık

Ordu Şehir Hastanesinin İhalesi Ekim Ayı..

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ordu Şehir Hastanesi için tarih verdi.

İl Başkanı Halit Tomakin ; İnaç Ve İman ..

-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK EŞSİZ BİR KOMUTAN DAHİ BİR DEVLET ADAMI OLARAK MİLLETİMİZİ BİR KERE DAHA ESARETTEN KURTARMIŞTIR

İl Başkanı Tomakin; Allah Cc. Başkanımız..

BÜYÜKŞEHİR BELELEDİYE BAŞKANIMIZ DR.MEHMET HİLMİ GÜLER KAZA GEÇİRDİ

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’d..

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Kurban Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı. Başkan Tören Mesajında, “değerli Hemşehrilerimizin Ve Milletimizin Kurban Bayramı’nı En İçten Dileklerimle Kutlu..

Başkan Dr.mehmet Hilmi Güler ; Kurban Ba..

Kurban Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “necip Milletimizin Her Ferdi Bu Mübarek Günlerde Paylaşma Ve Dayanışmada Cömertliğini Bir Kez ..

İl Başkanı Halit Tomakin ; Bir Kurban Ba..

İl Başkanı Halit Tomakin, Kurban Bayramı Nedeniyle Mesaj Yayımladı, Başkan Tomakin Mesajında Bir Kurban Bayramına Daha Bizleri Sağlık Ve Huzurla Ulaştıran Rabbimize Hamd Olsun. Ayasofya Sevinciyle Kut..

Milletvekili Gündoğdu “sayın Cumhurbaşka..

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kabine Toplantısının Ardından Giresun Kalite Fındık Fiyatını 22.5 Lira, Levant Kalite Fındık Fiyatını 22 Lira Olarak Açıklaması Fındık üreten İllerde Bü..

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • YKM
  • EKM
  • AKADEMİ
  • KÜTÜPHANE
  • ORDU VALİLİĞİ
  • E-DEVLET