İl Başkanı Halit Tomakin; "bir Mıh Bir N..

Cak Ayı İlçe Başkanları Toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında, Toplantıya İlçe Başkanları Ve İl Yürütme Kurulu üyeleri Katıldı. Toplantının Açılışında Konuşan İl Başkanı Halit Tomakin , 20..

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Bakanl..

İl Başkanı Halit Tomakin Ve Milletvekili Metin Gündoğdu , Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu Makamında Ziyaret Etti. Ziyarete , Ziyaretin Gerçekleştirilmesinde Emeği Olan Dışişleri Bakan Yardımcısı ..

19.dönem Siyaset Akademisi Başlıyor Kayı..

İl Ar-ge Başkanı Fatih Aktaş , Ak Parti Genel Merkez Ar-ge Başkanlığı Tarafından Organize Edilen 19 . Dönem Siyaset Akademisi , Tecrübe Paylaşımı, Dış Politika, Ekonomi, Sosyal Medya, Kişisel Gelişim ..

Başkan Tören: “eli Öpülesi Köylü Kadınla..

Altınordu Belediyesi, 15 Temmuz İlkokulu Bahçesinde Kurulan Ve Yıllardır Eli öpülesi Köylü Kadınların ürünlerini Sattığı ‘geleneksel Doğal Köy Pazarı’nı Modern Bir Görünüme Dönüştürüyor...

Başkan Güler ; “kışın Üşümekten Korkmaya..

Ordu Üniversitesi, Ordu’nun Gözde Mekânlarından Biri Olan 2 Bin Rakımlı Kabadüz Çambaşı Yaylası’nda Kar Festivali Düzenledi. çambaşı Kayak Tesisi’nde Gerçekleştirilen Festivale Ordu Valisi Seddar Y..

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim K..

Bakan Yardımcısı Kıran, Burada Yaptığı Konuşmada Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın Vakarlı Ve Dik Duruşu Sayesinde Bölgesinde Söz Sahibi Etkin Bir Dış Politika Yürüttüğünü Son Olarak ..

Başkan Tören: “9 Ayda Belediyemize 100 M..

Altınordu Belediyesi 2020 Yılının İlk Meclisi Olan Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Meclis Toplantı Salonunda Yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in Başkanlığı’nda Gerçekleştiril..

Başkan Güler ; Şehrimizde Hayırlı Hizmet..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Yayınladığı Yeni Yıl Mesajında, ülke Olarak En Büyük Değer Ve En Büyük Hazinenin Kardeşlik Olduğunu Belirterek, “bizler ülkemizin Büyümesi, İler..

BAŞKAN TÖREN’DEN YENİ YIL MESAJI

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “yeni Yılın ülkemize, Milletimize Ve Tüm İnsanlığa Barış, Kardeşlik, Huzur, Bereket, Mutluluk Getirmesini Diliyor, ‘vizyonu Dünya Kenti’ Altınordu’muz İçin Yeni..

İl Başkanı Tomakin , 2020 Yılında Hızla ..

Başkan Tomakin, Zaman Zaman Sevinçlerimiz, Zaman Zaman üzüntülerimizle Geçen 2019 Yılı Genelde Bakıldığında Ordu önemli Kazanımlarla Dolu Bir Yıl Olarak Geçti, İnşallah Hep Birlikte Güzel Günlerini Ya..

Milletvekili Gündoğdu' Dan Ordu İkinci O..

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu 2. Organize Sanayi Bölgesi İçin 1 Milyon 500 Bin Tl’lik Kaynak Tahsis Edildiğini Açıkladı.sanayi Ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank'a Teşekkür Ett..

İl Başkanı Halit Tomakin; 134. Genişleti..

Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Her Ay Ankara’da Yapılan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katılmak üzere Ankara’ya Gitti.genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı 25 – 26 Aralık 2019 Çarş..

İl Başkanı Tomakin , Şükrü Bodur İle Bir..

52 Orduspor Fk Başkan Ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Başkanı Halit Tomakin’in Makamında Ziyaret Etti. Ziyarette Konuşan Başkan Tomakin, Yeni Seçilen Başkan Ve Yönetim Kurulu üyelerine Ziyaretleri Dolayı..

Başkan Güler ; “keyfalan Yaylası Çekim M..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçe ziyaretlerine bir yenisini daha ekleyerek Mesudiye ilçesinde incelemelerde bulundu.

Altınordu Belediyesi, Başkanı Ve Yönetim..

Chp Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in 19.12.2019 Tarihli Tbmm Genel Kurulunda, İftira Kokan, Hukuktan Nasibini Almamış, Milletin Kürsüsünden Yaptığı Konuşma Ve İthamlarına Cevabımız;..

Partimize Kattığımız Yeni Ömer’lerle , H..

İl Başkanı Halit Tomakin, Toplantıda Yaptığı Konuşmada , Yılın Son Grup Toplantısını Yaptıklarını Belirterek Ordu Adına 2019 Yılını Dolu, Dolu Geçirdik Dedi. Başkan Tomakin, Başta Büyükşehir Belediye ..

Başkan Güler “her Koşulda Öğrencilerimiz..

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Üniversitesinde “Ders Arası Çorba Molası” uygulamasıyla öğrencilere çorba ikramında bulundu.

Altınordu Belediyesi Önemli Bir Sosyal S..

Altınordu Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan ve down sendromlu gençlerin çalışacağı ‘Down Kafe’ kısa süre sonra Altınordu’da hayata geçiyor.

Milletvekili Gündoğdu Ve İl Başkanı Toma..

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ve İl Başkanı Halit Tomakin, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u Ziyaret Ederek Ordu’daki İlçe Belediyelerin Taleplerini İletti Ve Kaynak Aldı. Bakan Kur..

İl Başkanı Halit Tomakin; Namusunuz 90 S..

Chp’ Mi ? 1 Gram Çözüm Önerisi Sunacak Kapasiteleri Yok , Fındıkla İlgili Bir Eylem Planları Yok. Fındığı Bunlara Teslim Etseniz Yine 90 Sente Fındık Alırlar Ve Bu Milleti 70 Sente Muhtaç Ederler..

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • YKM
  • EKM
  • AKADEMİ
  • KÜTÜPHANE
  • ORDU VALİLİĞİ
  • E-DEVLET