• Anasayfa
 • »
 • Yönetim
 • »
 • İLÇE BAŞKANLARI

HALİT GÜNAYDIN

İLÇE BAŞKANLARI Kabadüz

1960 YILINDA ORDU'DA DOĞDUM,İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ORDU DA TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMDEN SONRA TİCARETE ATILDIM. BİR MÜDDET YURT DIŞINDA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞTIM.HALEN KABADÜZ MERKEZ'DE TİCARETLE (MARKET) UĞRAŞMAKTAYIM.02.12.2013 TARİHİNDE GENEL MERKEZ TARAFINDAN İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM.5.VE 6.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.

KENAN SELİM ARGAN

İLÇE BAŞKANLARI ÜNYE İLÇE BAŞKANI

1978 yılında Ünye’de doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesini bitirmiş, ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme ve Endüstri ilişkileri ana bilim dalında, yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır. 2004 yılından günümüze Yunus Emre Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Ünye İlçe Başkan Yrd. yapmış Seçim Koordinasyon Merkezlerinde aktif görevler üstlenmiştir. İl yönetim kurulu üyeliği, mahalli idareler başkan yardımcılığı ve il eğitimciliği görevlerinde bulunmuştur. Ünye Belediyesinde görevli Yüksek Mimar Ayşe Ümmühan hanımla evli ve iki çocuk babasıdır.

 

BİLAL ŞEN

İLÇE BAŞKANLARI Çamaş

1989 yılında ÇAMAŞ İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ÇAMAŞ2TA TAMAMLADIM.2008 YILINDA İŞ HAYATINA ATILDIM.ÇAMAŞ’TA FOTOĞRAFÇILIK YAPMAKTAYIM.GENÇLİK KOLLARI İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI VE TANITIM MEDYA BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ 2015 – 2018 TARİHLERİ ARASINDA YAPTIM. 6. OLAĞAN KONGREDE İLÇE ANA KADAEME YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM VE TANITIM MEDYA BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA İLÇE SKM BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

MUSTAFA BAŞARSLAN

İLÇE BAŞKANLARI Mesudiye

1967 YILINDA MESUDİYE’DE DOĞDUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ MESUDİYE’DE TAMAMLADIM. KTÜ FİZİK BÖLÜMÜNDE 2 YIL OKUDUKTAN SONRA TAHSİLİMİ YARIDA KESEREK, MESUDİYE DE AİLE ŞİRKETİMİN BAŞINA GEÇTİM MESUDİYE MERKEZ’DE UZUN YILLAR ESNAFLIK YAPTIM HALEN İLÇE MERKEZİNDE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM. 2001 YILINDA KURULAN AK PARTİNİN KURUCU İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV ALDIM 2008 YILINDA 3 DÖNEM KURALI İLE GÖREVİMİ KONGRE İLE BİR BAŞKA ARKADAŞIMA DEVRETTİM EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM .

MURAT BOZKURT

İLÇE BAŞKANLARI KABATAŞ

1978 YILINDA KABATAŞ’DA DOĞDUM. İLK VE OKULU KABATAŞ’TA TAMAMLADIM. DAHA SONRA TİCARETE ATILDIM HALEN KABATAŞ MERKEZ ‘DE ZAHİRE İŞLERİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM. 2014 YILINDA AK PARTİ’DEN KABATAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.  31 MART 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE ADAY OLMADIM. EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

İSA YÜKSEL

İLÇE BAŞKANLARI Fatsa

1977 YILINDA FATSA DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ FATSA’DA TAMAMLADIM. ORDU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK – ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. YAKLAŞIK 20 YILDIR FATSA DA TİCARET YAPMAKTAYIM. 3 DÖNEMDİR AK PARTİ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞI, İLÇE EKONOMİ İŞLERİ BAŞKANLIĞI, İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 20 OCAK 2019 TARİHİNDEN İTİBAREN GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞIMIZ TARAFINDAN AK PARTİ FATSA İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV ALDIM VE HALEN BU GÖREVİ SÜRDÜRMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 

ABDULLAH SİPAHİ

İLÇE BAŞKANLARI Gülyalı

1964 YILINDA ORDU'DA DOĞDU.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ ORDU'DA TAMAMLADI. ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDEN 1986 YILINDA MEZUN OLDU. 1 YIL İNGİLTEREDE' EĞİTİM ALDI. 1989 YILINDA MEMURİYET HAYATINA BAŞLADI. 2013 YILINDA TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEN 2013 YILINDA EMEKLİ OLDU.  ANONOİM ŞİRKETLERDE YÖNETİM VE DENETLEME KURULU ÜYELİKLERİNDE BULUNDU. 1 DÖNEM TBMM'DE MİLLETVEKİLİ DANIŞMANLIĞI GÖREVİ YAPTI.  MALİ MÜŞAVİR EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI

MEHMET ÇALIŞ

İLÇE BAŞKANLARI Perşembe

1957 YILINDA ORDU’DA DOĞDU EĞİTİM VE ASKERLİK GÖREVİNDEN SONRA EĞİTİMİN ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNDE TAMAMLADI.YURDUN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE ÖĞRETMENLİK VE İDARECİLİK YAPTI 2010 YILINDA EMEKLİ OLMUŞTUR.

 EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

HÜSEYİN KORKMAZ

İLÇE BAŞKANLARI İkizce

1962 ÜNYE DOĞUMLUYUM,ISTANBUL GAZI OSMAN PAŞA IMAM HATIP LISESI ORTA KISIM MEZUNUYUM. 2004 TARIHINDE AK PARTIDEN KAYNARTAŞ BELDE BELEDIYE BAŞKANI SEÇILDIM VE 2 DÖNEM BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTIM.22.02.2016 TARİHİNDE İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM 6.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM.

SÜLEYMAN ÖZDEMİR

İLÇE BAŞKANLARI Ulubey

1963 YILINDA ORDU/ ULUBEY İLÇESİNDE DOĞDUM.BİR MÜDDET MARANGOZLUK YAPTIKTAN SONRA 1979 YILINDA İSVİÇRE ‘YE ÇALIŞMAYA GİTTİM . UZUN YILLAR ÇALIŞTIM. BU ARADA AVRUPA MLLLİ GÖRÜŞ TEŞKİLATLARINDA GÖRVE ALDIM DİYANET VAKFI MERKEZ ŞUBE BAŞKANLIĞI YAPTIM. 1996 YILINDA MALÜLEN EMEKLİ OLDUM VE  2009 YILINDA DÖNÜŞ YAPTIM EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM

YAŞAR YILMAZ

İLÇE BAŞKANLARI Gölköy

1971 YILINDA GÖLKÖY’DE DOĞDU , İLKOKULU KÖYÜNDE ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ GÖLKÖY İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADI. SİYASİ HAYATINA 1988 YILINDA MGV İLE BAŞLADI. 1995 REFAH PARTİSİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ. VE FAZİLET PARTİSİ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDE BULUNDU . 2001 TARİHİNDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ÜYELİĞİ 2002 AK PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNİ 2020 YILINA KADAR SÜRDÜRDÜ. 1 DÖNEM GÖLKÖY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI. GÖLKÖYLÜLER DERNEK BAŞKANILIĞI YAPMAKTADIR. EVLİ VE 5 ÇOCUK BABASI.

HAŞİM BAKAR

İLÇE BAŞKANLARI Çatalpınar

1986 yılında Fatsa’da doğdu .İlk,orta ve Lise tahsilinden sonra MYO bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdi.

AK PARTİ Çatalpınar İlçe Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. İlk olarak 2011 yılında gençlik kolları Bşk yardımcılığı yaptı. Çatalpınar İlçe Teşkialtı 4. Olağan kongresinde iLçe Yönetimine seçildi Tanıtım ve medyadan sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 5. Olağan kongrede tekrar ilçe yönetimine seçildi siyasi ve hukuki Başkanlığı yaptı

2 yıldır Çatalpınar Spor kulübü başkanlığı görevini yürütmektedir, Çatalpınar’da çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. evli ve 2 çocuk babası.

RAMAZAN ACAR

İLÇE BAŞKANLARI Akkuş

1962 yılında Akkuş'ta doğdum.ilk okulu akkuş'ta orta okulu ordu imam hatip lisesinde ,lise tahsilimi Kütahya imam Hatip lisesinde tamamladım. Diyanet işleri başkanlığında çeşitli il ve ilçelerde imam hatip olarak görev yaptım.2011 yılında imam hatip olarak emekli oldum. Akkuş Merkez'de inşaat üzerine ticaretle iştikal etmeye başladım. 28.01.2012 tarihinde yapılan AKKUŞ AK PARTİ 4.olağan kongresinde İlçe Başkanı Seçildim. 5. olağan kongrede tekrar ilçe başkanlığına aday oldum ve ilçe başkanı seçildim.6.Olağan Kongrede yeniden ilçe Başkanı seçildim.

 

MEVLÜDİYE ADIGÜZEL TÖNGEL

İLÇE BAŞKANLARI GÜRGENTEPE

1973 YILINDA GÜRGENTEPE’DE DOĞDU.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ GÜRGENTEPE’DE TAMAMLADI. KTÜ İŞLETME FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. GÜRGENTEPE’DE VE ORDU MERKEZ’DE MALİ MÜŞAVİRLİK YAPMAKTADIR. GÜRGENTEPE’DE STK’LARDA GÖREV YAPTI. HALEN MERKEZ BÜYÜK CAMİİ DERNEK BAŞKANLIĞI YAPMAKTADIR.1 DÖNEM İL YÖNETİM KURULUNDA GÖREV ALDI , SON OLARAK İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ İKEN GÜRGENTEPE İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDI. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNSİ

EYÜP KARABAYRAK

İLÇE BAŞKANLARI Korgan

İlk ve Orta öğrenimimi koganda tamamladım.1985-1986 yılında Korgan imam hatip lisesinden mezun oldum.. askerlik görevimi 1987-1989 yılları arasında Şanlıurfa'da tamamladım.. 1989-1992 yılları arasında 3 yıl kadar suudi arabistan'da kaldım. 1993 yılında kuyumcuuk faliyeti ile ticarete başladım. 1994- fazilet partisi,refah partisi belediye meclis üyeliği. 2001 yılında Ak parti kurucu üye aynı zamanda belediye meclis üyesi olarak 2007 yılına kadar devam ettim. çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve derneklerde görev aldım.. evli ve 3 Çocuk babasıyım.5. ve 6.olağan kongrede ilçe başkanı seçildim.

SELMAN ALTAŞ

İLÇE BAŞKANLARI ALTINORDU

1985 yılında Ordu/ Altınordu İlçesinde doğdu, ilk , orta ve Lise tahsilini  Ordu’da tamamladı, 2010 yılında Ordu Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesinden mezun oldu . evli ve 1 çocuk babası. Halen Ordu’da faaliyet gösteren ALTAŞ Şirketler Grubunun Eğitim alanında Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

AYDIN ÇAVUŞ

İLÇE BAŞKANLARI Kumru

1976 Yılında Kumruda Doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Kumruda tamamladı.Lise Tahsilini Fatsa Ticaret Meslek Lisesinde Tamamladı. Kendi iş yerinde esnaflık yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 2012 yılında ak partiye üye oldu ve çeşitli kademelerinde görev aldı. kumru ilçesi yönetim kurulu üyeliğine seçildi. İlçe başkan yardımcısı yerel yönetimler başkanlığı görevini yaptı. 6.olağan kongrede ilçe başkanı seçildi.

ADEM GENÇ

İLÇE BAŞKANLARI ÇAYBAŞI

1975 YILINDA ÜNYE’DE DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ÇAYBAŞINDA TAMAMLADI. LİSE TAHSİLİNİ ÜNYE TİCARET MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADI. HALEN KURUCUSU OLDUĞU ŞİRKETİN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPMAKTADIR EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR. 2001 YILINDA AK PARTİ’YE ÜYE OLDU VE ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV ALDI. ÇAYBAŞI İLÇESİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPTI.2013 YILINDA GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI TARAFINDAN İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDI , BİR KEZ DAHA 9 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ÇAYBAŞI İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDI, 6.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.

FAZLI EREN

İLÇE BAŞKANLARI AYBASTI

1971 YILINDA AYBASTI'DA DOĞDUM, İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ AYBASTI'TAMAMLADIM.1988 YILINDA BİR YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIM , DAHA SONRA AYBASTI MERKEZ'DE KİTAP KIRTASİYE ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN İŞ YERİMİ AÇTIM HALEN AYNI TİCARİ FAALİYETİME DEVAM ETMEKTEYİM. AK PARTİ 'NİN 2001 YILINDA KURULUŞUNDAN BU GÜNE KADAR İLÇE YÖNETİMLERİNDE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV ALDIM. 5.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİM.6.OLAĞAN KONGREDE YENİDEN İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM.

 • Kadın Kolları
 • Gençlik Kolları
 • AKIM
 • YKM
 • EKM
 • AKADEMİ
 • KÜTÜPHANE
 • ORDU VALİLİĞİ
 • E-DEVLET