• Anasayfa
 • »
 • Yönetim
 • »
 • İLÇE BAŞKANLARI

HALİT GÜNAYDIN

İLÇE BAŞKANLARI Kabadüz

HÜSEYİN TAVLI

İLÇE BAŞKANLARI ÜNYE İLÇE BAŞKANI

1963 Ünye doğumluyum. İlk, Ortaöğretim ve Liseyi Ünye’de okuduktan sonra Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesinden 1987 yılında mezun oldum. Ünye’de ailemin yanında başladığım esnaflık sürecine 1993 yılında kendi şirketimi kurarak devam ettim. Siyasi hayatım AK Parti Yönetim Kurulu Üyeliği ile başladı. Bir dönem İl Genel Meclisi Üyeliği yaptım. Şuan Büyükşehir Meclis Üyeliği yapmaktayım. İlim Yayma Cemiyetinde, Ensar Vakfında ve İmam Hatip Derneğinde ki görevlerim devam etmektedir.

AYDIN BÖLÜKBAŞ

İLÇE BAŞKANLARI Çamaş

MUSTAFA BAŞARSLAN

İLÇE BAŞKANLARI Mesudiye

1967 YILINDA MESUDİYE’DE DOĞDUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ MESUDİYE’DE TAMAMLADIM. KTÜ FİZİK BÖLÜMÜNDE 2 YIL OKUDUKTAN SONRA TAHSİLİMİ YARIDA KESEREK, MESUDİYE DE AİLE ŞİRKETİMİN BAŞINA GEÇTİM MESUDİYE MERKEZ’DE UZUN YILLAR ESNAFLIK YAPTIM HALEN İLÇE MERKEZİNDE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM. 2001 YILINDA KURULAN AK PARTİNİN KURUCU İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV ALDIM 2008 YILINDA 3 DÖNEM KURALI İLE GÖREVİMİ KONGRE İLE BİR BAŞKA ARKADAŞIMA DEVRETTİM EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM .

YAKUP AKÇAY

İLÇE BAŞKANLARI KABATAŞ

CENAN KIR

İLÇE BAŞKANLARI Fatsa

FATSA İMAMHATİP LİSESİ BİTİRDİKTEN SONRA NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ÖLÜMÜNÜ BİTİRİDİKTEN SONRA 2000-2003 YILLARI ARASINDA ÇEŞİTŞİ FİRMALARDA MÜHENDİSLİK  ALANINDA ÇALIŞTIM 2003TEN SONRA FATSADA SERBEST MÜHENDİS MÜTAHİT OLARAK 2010 YILINA KADAR DEVAM ETTİM.DAHA SONRA YAPI DENETİM FİRMASI OLARAK SERBEST TİCARİ HAYATIMA ETMEKTEYİM SİYASETTE 4.DÖNEM 5. DÖNEM ANA KADEME YÜRÜTME DEVAM ETMEKTEYİM.ENSAR VAKFI FATSA İLÇE YÖNETİMİ KURULUNDAYIM.ÜNİVERSİTE YILLARIMDA MGV GÖREV ALDIM.

İLYAS YILMAZ

İLÇE BAŞKANLARI Gülyalı

ÜLKÜ KUMRAL

İLÇE BAŞKANLARI Perşembe

ÜLKÜ KUMRAL KİMDİR ;

Gazeteci Yazar ; 1954 yılında Ordu’da doğdu , ilk ,orta ve lise tahsilini tamamladıktan sonra , İstanbul’da ticari hayata atıldı, çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulundu. Akit Gazetesi kurucu heyetinde görev aldı ve Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarı ile sürdürdü. Şimdiki Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı döneminde İl Yönetim Kurulu üyesi ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Emekli olduktan sonra Perşembe İlçesine yerleşti, 5.olağan kongrede yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Gazeteci yazar Ülkü Kumral’ın Bilime yöne veren İslam alimleri adlı 2 cilt yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.

HÜSEYİN KORKMAZ

İLÇE BAŞKANLARI İkizce

MUSTAFA POYRAZ

İLÇE BAŞKANLARI Ulubey

ENVER KATIRCI

İLÇE BAŞKANLARI Gölköy

HAŞİM BAKAR

İLÇE BAŞKANLARI Çatalpınar

1986 yılında Fatsa’da doğdu .İlk,orta ve Lise tahsilinden sonra MYO bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdi.

AK PARTİ Çatalpınar İlçe Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. İlk olarak 2011 yılında gençlik kolları Bşk yardımcılığı yaptı. Çatalpınar İlçe Teşkialtı 4. Olağan kongresinde iLçe Yönetimine seçildi Tanıtım ve medyadan sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 5. Olağan kongrede tekrar ilçe yönetimine seçildi siyasi ve hukuki Başkanlığı yaptı

2 yıldır Çatalpınar Spor kulübü başkanlığı görevini yürütmektedir, Çatalpınar’da çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. evli ve 2 çocuk babası.

RAMAZAN ACAR

İLÇE BAŞKANLARI Akkuş

SEZAİ AYDIN

İLÇE BAŞKANLARI GÜRGENTEPE

EYÜP KARABAYRAK

İLÇE BAŞKANLARI Korgan

AV.DURSUN KURUCU

İLÇE BAŞKANLARI ALTINORDU

1969 yılında ORDU /Perşembe İlçesinde ,İlköğretimini köyünde,orta ve Lise Tahsilimi ORDU İmam Hatip Lisesinde tamamladım 5 yıl İstanbul’da Muhasebe bürosunda Çalıştım.Daha sonra Ordu Merkezde ticarete atıldım halen Sürücü Kursu sahibi ve mali müşavirlik yapmaktayım. AK PARTİ kuruluşunda Merkez İlçe’de ilçe başkan yardımcısı olarak görev aldım. Daha sonra İl Yönetim Kurulu ve İl Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Başkanı olarak görev yaptım. 2013 yılında ALTINORDU Kuruluşunda yönetimde görev aldım ve halen siyasi ve hukuki işler başkanı olarak görev yapmaktayım. Cumhurbaşkanlığı ve 2014 mahalli seçimlerinde İlçe SKM Başkanı o larak görev yaptım evli ve 2 çocuk babasıyım.

 

AYDIN ÇAVUŞ

İLÇE BAŞKANLARI Kumru

ADEM GENÇ

İLÇE BAŞKANLARI ÇAYBAŞI

FAZLI EREN

İLÇE BAŞKANLARI AYBASTI
 • Kadın Kolları
 • Gençlik Kolları
 • AKIM
 • YKM
 • EKM
 • AKADEMİ
 • KÜTÜPHANE
 • ORDU VALİLİĞİ
 • E-DEVLET